Hakkımızda

 

EMTİ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ


Emti Gümrükleme, 2017 senesinde 32 yıllık bir tecrübenin ardından DERİNCE/ KOCAELİ merkez olmak üzere Emti Gümrük Müşavirliği olarak ilk firmasını kurmuştur. Firmamızın temel ilkesi doğruluk ve dürüstlük çerçevesinde çalışmalarına müşterilerinin beklentileri doğrultusunda uzman kadrosu ile cevap vermektir.

Emti Gümrükleme merkezi KOCAELİ olmak üzere faaliyetlerine İstanbul, İzmir, Bandırma, Derince, Zonguldak ve Samsun Gümrüklerinde devam etmektedir. Firmamız bünyesinde uzman A karneli müşavirler gümrük ofislerimizde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm lokasyonlar gümrükleme işlemlerini, TC gümrükleri ile entegre çalışan EDI sistemi ile gerçekleştiriyorlar. Zamanın müşterileri için değerini bilen firmamızın prensibi, iş bitmeden eve gidilmemesidir. Emti Gümrükleme de teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak uzman personeli ile günün 24 saati hizmet verilmekte, elektronik veri değişimi sistemi ile her an gümrük beyannamesi tescili yapılabilmektedir. Gümrükçe onaylanmış bir işleme tabi tutulan eşyanın gümrük idarelerindeki takibi, ithalat-ihracat dallarında eğitimli uzman kadromuz tarafından titiz bir çalışma disiplini içerisinde yapılmaktadır. Emti Gümrükleme personeli yenilikleri takip ederek bilgilerini sürekli geliştirmekte ve müşterilerine hizmet veren bir anlayış yerine çözüm ortağı yaklaşımını benimsemektedir. Emti Gümrükleme de İthalat ve ihracat, gümrükleme işlemlerinizde konu ile ilgili bilmek istediğiniz bilgilere eğitimli uzman personelimizin verdiği destek ile birlikte ulaşabilirsiniz.

“Sınırlarınızı Güvenle Aşmanın Yolu ve işlerinizi sizin bir personeliniz gibi takip edeceğiz ” sloganı ile yola çıkan şirketimiz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti zamanında, tam ve eksiksiz vererek yoluna devam etmekten kıvanç duymaktadır.

FATURA BİLGİLERİMİZ

EMTİ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ

Dumlupınar Mh. Sabri Güdenberk Sk.

No:23/1 Derince / KOCAELİ

T:(0262) 239 56 82 – F:(0262) 239 20 06

VD: DERİNCE – VN: 334 081 1930